Artykuły militarne

Jesteś tutaj: » Strona główna » Artykuły obronne

Artykuły obronne

Pistolet gazowy RMG-19

 Pistolet gazowy RMG-19

PRODUKT DOSTĘPNY BEZ ZEZWOLENIA. Gwarancja 12 miesięcy Pistolet gazowy firmy KOLTER z serii RMG-19 na wkład z gazem obezwładniającym, to replika jednego z najpopularniejszych pistoletów na świecie modelu GLOCK. Jeden wkład, który jest już zamontowany w pistolecie wystarcza na ok 10 wystrzałów. Nie ma ryzyka wystąpienia jakiegokolwiek uszkodzenia, dlatego pojemnik z gazem może być zamontowany w pistolecie cały czas, a termin skuteczności to aż 3 lata. Magazynek z wkładem gazowym umieszczony jest w rękojeści, jego wymiana trwa zaledwie kilka sekund, dzięki temu model broni gazowej RMG-19 wyglądem i waga wiernie przypomina orginał. Broń gazowa RMG-19 posiada blokadę spustu, która wyraźnie i czytelnie wskazuje czy pistolet jest gotowy do użycia. Pojemnik z gazem zawiera środek o nazwie ALKALOID, który powoduje silne duszności, pieczenie i niemożność swobodnego oddychania. Gaz ten działa skutecznie na napastników pod wpływem alkoholu, narkotyków lub innych środków odurzających. Napastnik zostaje obezwładniony na około 20 minut. Pistolet gazowy RMG-19 wystrzeliwuje gaz w postaci chmury gazowej na odległość 4 metrów Dane techniczne: pistolet na gaz obezwładniający KOLTER RMG-19 zasięg: 4 m waga: 400 g wymiary: 174 x 127 mm zamek obciążony jest wewnątrz metalem, wkład z gazem umieszczany w magazynku znajdującym się w rękojeści jeden wkład to ok. 10 mocnych wystrzałów gazu w formie chmury gazowej termin wazności gazu: 3 lata w komplecie jeden zasobnik z gazem 15ml USTAWA z dnia 21 maja 1999 r. o broni i amunicji. (Dz. U. Nr 53, poz. 549) Rozdział 2 Zasady i warunki wydawania i cofania pozwoleń na broń oraz dysponowania bronią i amunicją Art. 11. Pozwolenia na broń nie wymaga się w przypadku: 1) posiadania broni palnej wytworzonej przed rokiem 1850, 2) gromadzenia broni w zbiorach muzealnych na podstawie odrębnych przepisów, 3) dysponowania bronią przez przedsiębiorców dokonujących obrotu bronią i amunicją na podstawie koncesji lub świadczących usługi rusznikarskie na podstawie odrębnych przepisów,… więcej »
Dodano: 2016-03-02
KolterCena: 199 zł

Skuteczny zasięg rażenia:4 m/s
Waga z pociskiem:400 g

Gaz pieprzowy KOLTER GUARD imitujący szminkę / perfumy - 10ml kolory: złoty, fioletowy, biały

Gaz pieprzowy KOLTER GUARD imitujący szminkę / perfumy - 10ml kolory: złoty, fioletowy, biały

PRODUKT DOSTĘPNY BEZ ZEZWOLENIA. Zamaskowany gaz to idealna propozycja dla kobiet, które chcą same zadbać o swoje bezpieczeństwo. Gaz obronny został stworzony na bazie specjalnego środka chemicznego Avenger Pro, o wysokim stężeniu 10 %. Jest to optymalna zawartość substancji czynnej, która pozwala obezwładnić nawet osoby będące pod wpływem narkotyków czy alkoholu. Miotacz gazu wypuszcza gęstą chmurę, która natychmiast wchodzi w reakcję i podrażnia zakończenia nerwowe napastnika. Zasięg, jaki oferuje ten miotacz gazu nie jest duży, lecz obudowa imitująca szminkę/perfumy pozwala niepostrzeżenie i bez wzbudzenia podejrzeń napastnika wyciągnąć gaz i przygotować go do użycia. Kompaktowa, niewielka i stylowa obudowa pozwala zabrać gaz obezwładniający zawsze i wszędzie. Mając kilkunastoletnie doświadczenie w branży oraz doskonale znając oczekiwania klientów, stworzyliśmy serię gazów obronnych sygnowanych jako Kolter Guard. Gazy te zostały doskonale dopasowane do potrzeb użytkowników, posiadają bardzo dobry stosunek ceny do jakości, a w naszej ofercie znajduje się kilkanaście zróżnicowanych propozycji z tej serii, dzięki czemu każdy znajdzie produkt odpowiedni dla siebie. Dane techniczne: zawartość substancji aktywnej: 10% stężenia olejku pieprzowego ostrość: 2 mln SHU strumień: chmura wymiary: 8,0cm x 1,5cm x 1,5cm waga: 19g posiada atest PZH wyprodukowano w Polsce ammoshop.eu/gazy-obronne więcej »
Dodano: 2016-03-01
Kolter GuardCena: 29 zł

Pojemność:10 ml
Zasięg działania:1 ml
Środek drażniący:zawartość substancji aktywnej: 10% stężenia olejku pieprzowego
Wysokość:80 mm
Średnica:15 mm

Gaz pieprzowy ESP PERFUMY 15 ml różowe

 Gaz pieprzowy ESP PERFUMY 15 ml różowe

PRODUKT DOSTĘPNY BEZ ZEZWOLENIA. Gaz obezwładniający został stworzony na bazie organicznego olejku kapsaicyny znajdującego się w korzeniach papryki czerwonej oraz papryki chilli.Optymalna zawartość substancji czynnej – 10% - pozwala obezwładnić nawet osoby będące pod wpływem narkotyków czy alkoholu. Oferowany gaz obronny posiada obudowę w kolorze różowym. Miotacz gazu ESP Perfumy wypuszcza gęstą chmurę, która natychmiast wchodzi w reakcję i podrażnia zakończenia nerwowe napastnika.Stylizowana na flakonik kobiecych perfum obudowa pozwala wykorzystać element zaskoczenia i niepostrzeżenie dobyć gaz. Zamaskowany w taki sposób gaz pieprzowy to idealna propozycja dla kobiet, które chcą same zadbać o swoje bezpieczeństwo. ammoshop.eu/gazy-obronne więcej »
Dodano: 2016-03-01
ESPCena: 53 zł

Pojemność:15 ml
Zasięg działania:2 ml
Środek drażniący:olejek kapsacyjny z korzeni papryki czerwonej i chili

Pałka ESP 26" ExB-26H BLK

 Pałka ESP 26" ExB-26H BLK

Składana hartowana pałka teleskopowa typu baton czeskiej firmy ESP o długości 26" w zestawie z obrotową kaburą 360°. Najpopularniejszy model pałki o skutecznym zasięgu, przeznaczony do samoobrony, treningów sztuk walki oraz do profesjonalnego użytku przez służby mundurowe oraz agencje ochrony. Pałka została poddana procesowi hartowania do twardości od 40 do 50 HRC co zapewnia bardzo dużą trwałość nawet przy intensywnym użytkowaniu. Powierzchnia elementów rozkładanych pałki jest chromowana na czarno, sprawia to, że elementy te są odporne na otarcia spowodowane składaniem pałki jak również na otarcia powstałe podczas uderzenia. Rękojeść wykonana jest z antypoślizgowej gumy co zapewnia pewny chwyt. Kabura obrotowa 360° Roto wykonana jest z wytrzymałego polimeru w kolorze czarnym. Umożliwia obracanie o pełne 360°, bezstopniowe ustawienie kąta, blokowanie w 16 pozycjach. Pałka może być przenoszona w pozycji pionowej, poziomej, jak i innej dowolnej - zarówno złożona jak i rozłożona. Kabura posiada mocowanie do pasa z regulacją szerokości za pomocą dwóch śrub. więcej »
Dodano: 2016-03-01
ESPCena: 125 zł

Długość po złożeniu:260 mm
Długość całkowita:670 mm
Rodzaj:pałka teleskopowa
Materiał:stal
Waga:540 g

Gazy pieprzowe

 Gazy pieprzowe

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór gazów pieprzowych różnego typu. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej! więcej »
Dodano: 2013-06-28
Brak danych

Gaz TW 1000 Pepper-fog 400 ml-gaśnica-areozol

 Gaz TW 1000 Pepper-fog 400 ml-gaśnica-areozol

Gaz TW 1000 Pepper-fog 400 ml-gaśnica-areozol To obronny gaz w postaci chmury na bazie środka biologicznego Alkaloidu. Skuteczny także na osoby pod wpływem alkoholu i środków odurzających. Bezpośrednim efektem działania gazu jest paraliż układu oddechowego, pieczenie oczu, nosa oraz duszenie uniemożliwiające dalszy atak napastnika. Gaz wystrzeliwany jest w postaci chmury. Zaletą takiej formy jest łatwość trafienia napastnika, substancja jest wystrzelona w postaci dużej chmury. Natomiast wadą, w przeciwieństwie do żeli jest wrażliwość na silne podmuchy wiatru i deszcz. Skutecznie ułatwia obronę przed napastnikiem. Zawiera 10% środka drażniącego OC (oleoresin capsicum) czyli kapsaicynę alkalidową. Dzięki tak dużej ilości OC gaz ten działa natychmiastowo. Pojemność 400ml umożliwia obronę przed dużą liczbą napastników oraz stanowi skuteczne narzędzie do opanowania tłumu ważne np. dla agencji ochrony itp. Dane techniczne: -gaz obronny w postaci chmury -pojemność: 400 ml -czas działania: więcej »
Dodano: 2013-03-22
HORNECKE-NiemcyCena: 139 zł

Gaz pieprzowy na psy ANTI-DOG /Anty Hund/ Działa na zwierzęta i ludzi

Gaz pieprzowy na psy ANTI-DOG /Anty Hund/ Działa na zwierzęta i ludzi

Dostępny bez zezwolenia. Idealne urządzenie obronne, w sytuacji zagrożenia przez atakującego psa lub inne dzikie zwierze. Dane: -gaz pieprzowy -aerozol -działanie łzawiąco - duszące -działa na ludzi i zwierzęta -pojemność 50 ml -zasięg : 1-3 m -prod.KLEVER - Niemcy więcej »
Dodano: 2013-03-22
KLEVER - NiemcyCena: 15 zł

Pojemność:50 ml
Zasięg działania:3 ml
Czas działania:5 h
Środek drażniący:OLEORESIN CAPSICUM

ALARM osobisty odstraszający napastnika + latarka Niemcy

 ALARM osobisty odstraszający napastnika + latarka Niemcy

Alarm o wszechstronnym zastosowaniu. Doskonała opcja dla Pań oraz dzieci w obronie przed wszelkiej maści zwyrodnialcami. Wystarczy wyrwać zawleczkę aby alarm zaczął "wyć" przenikliwym sygnałem o sile 130dB. Napastnik odruchowo cofnie się i są bardzo duże szanse że po prostu ucieknie. Drugą opcją osobistej ochrony jest przypięcie zawleczki zakończonej karabińczykiem do ciała: paska, szlufki, dziurki na guzik. W razie ataku wyrywamy alarm (przypięta zawleczka do ciała wysunie się z niego) i rzucenie go (alarmu) w krzaki, zarośla, itp. Napastnik albo ucieknie albo pobiegnie za alarmem, co da nam możliwość ucieczki. Alarm można wsadzić także do torebki, saszetki, aktówki. Przymocować do ciała j.w. Nikt nie będzie uciekał z wyjącą torebką… z pewnością odrzuci ją. Moduł alarmowy oprócz sygnału dźwiękowego wydaje silne błyski świetlne co jest dodatkową zaletą po zmroku. Alarmu można używać jako awaryjnej latarki. więcej »
Dodano: 2012-12-25
ALARM osobisty odstraszający napastnika + latarkaCena: 31 zł

Artykuły obronne

Praca w ochronie czy policji naraża nas na bezpośrednie zagrożenie i często wymaga interwencji w trakcie bójek czy zamieszek. Dlatego warto, a często nawet trzeba, w takich wypadkach zaopatrzyć się w niezbędne artykuły ochronne, takie jak kamizelki taktyczne, kajdanki czy pałki. Również my sami powinniśmy zadbać o nasze bezpieczeństwo. Dobrym pomysłem jest uczestnictwo w kursach samoobrony. Jednakże nie każdy z nas ma taką okazję. Dlatego warto mieć przy sobie gazy obronne, które pomogą nam uciec przed napastnikiem.