Artykuły militarne

Jesteś tutaj: » Strona główna » Artykuły obronne

Artykuły obronne

Pistolet gazowy GLOCK RMG-19 PRO

 Pistolet gazowy GLOCK RMG-19 PRO

RMG-19 PRO na wkład z gazem obezwładniającym, to replika jednego z najpopularniejszych pistoletów na świecie modelu GLOCK. Wykonany z wytrzymałego i lekkiego polimeru, a cała konstrukcja wzmacniana włóknem szklanym. Taka budowa powoduje, że pistolet odporny jest na uszkodzenia mechaniczne podczas upadku, a jednocześnie przez swoją niewielką wagę jest wygodny w użytkowaniu również przez kobiety. Pistolet posiada antypoślizgową fakturę rękojeści, która zapewnia pewny chwyt nawet w mokrej dłoni. Broń gazowa RMG-19 PRO posiada blokadę spustu, która wyraźnie i czytelnie wskazuje czy pistolet jest gotowy do użycia. Bezpieczeństwo użytkowania pistoletu zwiększają dwa niezależne od siebie bezpieczniki umiejscowione na szkielecie (pod lufą oraz nad językiem spustowym). Daje to pewność, że pistolet nie zostanie użyty w niewłaściwy sposób, przez niepożądane osoby. Magazynek z wkładem gazowym umieszczony jest w rękojeści, jego wymiana trwa zaledwie kilka sekund, dzięki temu model broni gazowej RMG-19 PRO wyglądem i waga wiernie przypomina oryginał. Jeden wkład, który jest już zamontowany w pistolecie wystarcza na ok 9 wystrzałów. Nie ma ryzyka wystąpienia jakiegokolwiek uszkodzenia, dlatego pojemnik z gazem może być zamontowany w pistolecie cały czas, a termin skuteczności to aż 3 lata. Pistolet gazowy RMG-19 PRO wystrzeliwuje gaz w postaci chmury gazowej na odległość 4 metrów Pojemnik z gazem zawiera środek o nazwie ALKALOID, który powoduje silne duszności, pieczenie i niemożność swobodnego oddychania. Gaz ten działa skutecznie na napastników pod wpływem alkoholu, narkotyków lub innych środków odurzających. Napastnik zostaje obezwładniony na około 30 minut. Dane techniczne: pistolet na gaz obezwładniający RazorGun RMG-19 PROzasięg: 4 mwaga: 440 gwymiary: 175 x 125 mmzamek obciążony jest wewnątrz metalem,wkład z gazem umieszczany w magazynku znajdującym się w rękojeścijeden wkład to ok. 9 wystrzałów gazu w formie chmury gazowejtermin wazności gazu: 3 lataw komplecie jeden zasobnik z gazem 15ml więcej »
Dodano: 2018-03-01
RazorGunCena: 169.5 zł

Skuteczny zasięg rażenia:4 m/s
Waga z pociskiem:465 g
Waga bez pocisku:440 g
Czas trwania strzału:1 sek

Pałka ESP 26" ExB-26H BLK

 Pałka ESP 26" ExB-26H BLK

Składana hartowana pałka teleskopowa typu baton czeskiej firmy ESP o długości 26" w zestawie z obrotową kaburą 360°. Najpopularniejszy model pałki o skutecznym zasięgu, przeznaczony do samoobrony, treningów sztuk walki oraz do profesjonalnego użytku przez służby mundurowe oraz agencje ochrony. Pałka została poddana procesowi hartowania do twardości od 40 do 50 HRC co zapewnia bardzo dużą trwałość nawet przy intensywnym użytkowaniu. Powierzchnia elementów rozkładanych pałki jest chromowana na czarno, sprawia to, że elementy te są odporne na otarcia spowodowane składaniem pałki jak również na otarcia powstałe podczas uderzenia. Rękojeść wykonana jest z antypoślizgowej gumy co zapewnia pewny chwyt. Kabura obrotowa 360° Roto wykonana jest z wytrzymałego polimeru w kolorze czarnym. Umożliwia obracanie o pełne 360°, bezstopniowe ustawienie kąta, blokowanie w 16 pozycjach. Pałka może być przenoszona w pozycji pionowej, poziomej, jak i innej dowolnej - zarówno złożona jak i rozłożona. Kabura posiada mocowanie do pasa z regulacją szerokości za pomocą dwóch śrub. więcej »
Dodano: 2016-03-01
ESPCena: 125 zł

Długość po złożeniu:260 mm
Długość całkowita:670 mm
Rodzaj:pałka teleskopowa
Materiał:stal
Waga:540 g

Gazy pieprzowe

 Gazy pieprzowe

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór gazów pieprzowych różnego typu. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej! więcej »
Dodano: 2013-06-28
Brak danych

Gaz TW 1000 Pepper-fog 400 ml-gaśnica-areozol

 Gaz TW 1000 Pepper-fog 400 ml-gaśnica-areozol

Gaz TW 1000 Pepper-fog 400 ml-gaśnica-areozol To obronny gaz w postaci chmury na bazie środka biologicznego Alkaloidu. Skuteczny także na osoby pod wpływem alkoholu i środków odurzających. Bezpośrednim efektem działania gazu jest paraliż układu oddechowego, pieczenie oczu, nosa oraz duszenie uniemożliwiające dalszy atak napastnika. Gaz wystrzeliwany jest w postaci chmury. Zaletą takiej formy jest łatwość trafienia napastnika, substancja jest wystrzelona w postaci dużej chmury. Natomiast wadą, w przeciwieństwie do żeli jest wrażliwość na silne podmuchy wiatru i deszcz. Skutecznie ułatwia obronę przed napastnikiem. Zawiera 10% środka drażniącego OC (oleoresin capsicum) czyli kapsaicynę alkalidową. Dzięki tak dużej ilości OC gaz ten działa natychmiastowo. Pojemność 400ml umożliwia obronę przed dużą liczbą napastników oraz stanowi skuteczne narzędzie do opanowania tłumu ważne np. dla agencji ochrony itp. Dane techniczne: -gaz obronny w postaci chmury -pojemność: 400 ml -czas działania: więcej »
Dodano: 2013-03-22
HORNECKE-NiemcyCena: 139 zł

Gaz pieprzowy na psy ANTI-DOG /Anty Hund/ Działa na zwierzęta i ludzi

Gaz pieprzowy na psy ANTI-DOG /Anty Hund/ Działa na zwierzęta i ludzi

Dostępny bez zezwolenia. Idealne urządzenie obronne, w sytuacji zagrożenia przez atakującego psa lub inne dzikie zwierze. Dane: -gaz pieprzowy -aerozol -działanie łzawiąco - duszące -działa na ludzi i zwierzęta -pojemność 50 ml -zasięg : 1-3 m -prod.KLEVER - Niemcy więcej »
Dodano: 2013-03-22
KLEVER - NiemcyCena: 15 zł

Pojemność:50 ml
Zasięg działania:3 ml
Czas działania:5 h
Środek drażniący:OLEORESIN CAPSICUM

ALARM osobisty odstraszający napastnika + latarka Niemcy

 ALARM osobisty odstraszający napastnika + latarka Niemcy

Alarm o wszechstronnym zastosowaniu. Doskonała opcja dla Pań oraz dzieci w obronie przed wszelkiej maści zwyrodnialcami. Wystarczy wyrwać zawleczkę aby alarm zaczął "wyć" przenikliwym sygnałem o sile 130dB. Napastnik odruchowo cofnie się i są bardzo duże szanse że po prostu ucieknie. Drugą opcją osobistej ochrony jest przypięcie zawleczki zakończonej karabińczykiem do ciała: paska, szlufki, dziurki na guzik. W razie ataku wyrywamy alarm (przypięta zawleczka do ciała wysunie się z niego) i rzucenie go (alarmu) w krzaki, zarośla, itp. Napastnik albo ucieknie albo pobiegnie za alarmem, co da nam możliwość ucieczki. Alarm można wsadzić także do torebki, saszetki, aktówki. Przymocować do ciała j.w. Nikt nie będzie uciekał z wyjącą torebką… z pewnością odrzuci ją. Moduł alarmowy oprócz sygnału dźwiękowego wydaje silne błyski świetlne co jest dodatkową zaletą po zmroku. Alarmu można używać jako awaryjnej latarki. więcej »
Dodano: 2012-12-25
ALARM osobisty odstraszający napastnika + latarkaCena: 31 zł

Artykuły obronne

Praca w ochronie czy policji naraża nas na bezpośrednie zagrożenie i często wymaga interwencji w trakcie bójek czy zamieszek. Dlatego warto, a często nawet trzeba, w takich wypadkach zaopatrzyć się w niezbędne artykuły ochronne, takie jak kamizelki taktyczne, kajdanki czy pałki. Również my sami powinniśmy zadbać o nasze bezpieczeństwo. Dobrym pomysłem jest uczestnictwo w kursach samoobrony. Jednakże nie każdy z nas ma taką okazję. Dlatego warto mieć przy sobie gazy obronne, które pomogą nam uciec przed napastnikiem.