Artykuły militarne

Jesteś tutaj: » Strona główna » Wiatrówki

Wiatrówki

Karabin pneumatyczny wiatrówka Hatsan MOD 125 SPORT VORTEX 55 sprężyna gazowa

Karabin pneumatyczny wiatrówka Hatsan MOD 125 SPORT VORTEX 55 sprężyna gazowa

#karabin #pneumatyczny #wiatrówka #125 #SPORT #VORTEX #55 Wiatrówka Hatsan MOD125 SPORT VORTEX 55 Hatsan Mod 125 SPORT VORTEX, nowoczesny karabin pneumatyczny wiatrówka tłokowa o sprawdzonej konstrukcji ze sprężyną gazową Vortex® Gas Piston. Innowacyjność technologii Vortex® Gas Piston umożliwia możliwość płynnego tuningu za pomocą regulacji energii sprężyny gazowej. Sprężyny gazowe zaopatrzono w otwór umożliwiający za pomocą pompki do wiatrówek PCP, dopompowanie sprężyny w zakresie od 17 J do maksymalnej energii możliwej do uzyskania za pomocą klasycznej sprężyny metalowej w wybranym modelu wiatrówki sprężynowej (max 150 bar). Modele ze sprężyną gazową są szczególnie polecane dla miłośników wszelkiego rodzaju modyfikacji. Osada ergonomiczna, wykonana z wytrzymałego polimeru w kolorze czarnym. Ryflowanie na chwycie pistoletowym oraz w środkowej części łoża zapewnia pewność chwytu. Wyprofilowana poduszka policzkowa typu montecarlo ułatwia złożenie się do strzału jak i celowanie. Kolbę przystosowano dla osób prawo jak i leworęcznych. Wentylowana gumowa stopka TrioPad® (trzy rodzaje wymiennych stopek) na końcu kolby umożliwia regulację jej długości oraz absorbuję energię odrzutu po oddanym strzale. Bezpiecznik - automatyczny, umieszczony w tylnej części cylindra wiatrówki chroni przed oddaniem niekontrolowanego strzału. Każdorazowe naciągnięcie sprężyny wiatrówki powoduje automatyczne jego zadziałanie. Szyna montażowa - zgodna ze standardem 11 mm pozwalającą na montaż dowolnego celownika optycznego. Szyna posiada stoper absorbujący odrzut po oddanym strzale zapobiegający przemieszczaniu się celownika optycznego wzdłuż szyny oraz jego rozkalibrowaniu.Szyna montażowa Dane techniczne: Model MOD 125 SPORT VORTEX 55 Kaliber 5,5 mm Max. prędkość wylotowa 305 m/s (1000 fps) Kolba Polimerowa z profilowaną baką policzkową typu Długość całkowita 1240 mm (48.8") Długość lufy 500 mm (19.6") Waga 3.8 kg (8.4 lbs) Średnica światłowodu 0.9 mm (.035") Szczerbinka szczerbinka zielony Muszka 1.5 mm (.060") czerwona Powyżej podane wartości maksymalne - prędkość wylotowa śrutu może się różnić w zależności od masy i kształtu śrutu. Ograniczenia energii w danym kraju można osiągnąć przez zmniejszenie prędkości wylotowej. Powyższe wartości… więcej »
Dodano: 2019-04-03
HatsanCena: 748 zł

Kaliber:4
50:mm
Prędkość początkowa:380 m/s
Energia kinetyczna pocisku:17 J
Długość całkowita:1240 mm
Długość lufy:500 mm
Waga:38 g

Wiatrówka CyberGun Swiss Arms P84

 Wiatrówka CyberGun Swiss Arms P84

Wiatrówka wykonana w całości z metalu wzorowana na pistolecie Beretta Cheetah M84. Pistolet strzela śrutem kulistym typu BB kaliber 4,46 mm. Energia potrzebna do wystrzelenia śrutu dostarczana jest za pośrednictwem naboju CO2, który wystarczy na wystrzelenie około 60 kulek. Dwurzędowy magazynek umieszczono w rękojeści mieści się w nim 20 sztuk śrutu. Strzelanie odbywa się w trybie DAO (Double Action Only), co oznacza, iż przeładowanie oraz napięcie mechanizmu uderzeniowego następuje każdorazowo poprzez naciśnięcie spustu. Przed oddaniem niekontrolowanego strzału chroni bezpiecznik przetykowy znajdujący się u nasady kabłąka w szkielecie - za spustem. Przycisk porusza się w dwóch skrajnych położeniach - wciśnięty z lewej strony blokuje spust uniemożliwiając jego ściągnięcie. Przyrządy celownicze to stała muszka i szczerbinka. więcej »
Dodano: 2016-01-28
CyberGun&Swiss ArmsCena: 249 zł

Kaliber:4
46:mm
Prędkość początkowa:110 m/s
Długość całkowita:175 mm
Waga:778 g
Magazynek:20 ilość nabojów

Sprzęt strzelecki

 Sprzęt strzelecki

Nasz magazyn jest dobrze wyposażony w doskonałej jakości sprzęt strzelecki. Oferujemy solidnego wykonania wiatrówki, amunicję, lunety, ochraniacze na oczy itp. Standardem stała się wysoka jakość sprzedawanych przez nas produktów. więcej »
Dodano: 2015-09-23
Brak danych

WALTHER CP99 Compact BLOW-BACK CP99

 WALTHER CP99 Compact BLOW-BACK CP99

CP99 Compact -jest wierną repliką bojowej broni Walther P99 Compact. Realizm tego modelu jest wzorowo odzwierciedlony - zarówno pod względem wymiarów oraz wagi jak i mechaniki działania oraz obsługi. Logo producenta: Walther jest wygrawerowane na zamku wersji pneumatycznej. Model ten jest zasilany kapsułą 12 gramową CO2 ładowaną poprzez zdjęcie grzbietowej okładki uchwytu i dokręconej śrubą w stopce uchwytu. System Blow – Back System blow back to opatentowany przez koncern Umarex – Walther mechanizm który doskonale naśladuje zachowanie broni palnej. Blow back po raz pierwszy został wykorzystany w modelu PPK/s. Najnowsza wersja jest nieco udoskonalona pod względem wydajności, przyjemnym skutkiem ubocznym nowej konstrukcji jest milszy dla ucha dźwięk wystrzału i charakterystyczny szczęk metalu. Wszystkie elementy są ruchome w identyczny sposób jak w broni palnej: zatrzask zamka zatrzask magazynka zamek bezpiecznik magazynek w rękojeści Wiernie odwzorowany został nawet mechanizm decockera więcej »
Dodano: 2013-03-22
WaltherCena: 499 zł

Wiatrówki

Wiatrówki renomowanych firm. Wiatrówki tańsze i droższe. Z lunetą i bez lunety. Krótkie, długie do wyboru. Na śrut i CO2 więcej »
Dodano: 2012-08-24
Brak danych

Wiatrówki

Wiatrówki to jeden z popularniejszych rodzajów broni pneumatycznej, czyli takiej, która wyrzuca pociski za pomocą sprężonego powietrza lub dwutlenku węgla. W zależności od naszych upodobań, możemy wybierać spośród karabinków, pistoletów i rewolwerów. Najczęściej wykorzystuje się je w celach sportowych i rekreacyjnych, takich jak na przykład strzelanie do stałych lub ruchomych tarczy. Pociskami stosowanymi w wiatrówkach jest śrut wykonany najczęściej z ołowiu.