Artykuły militarne

Jesteś tutaj: » Strona główna » Wiatrówki

Wiatrówki

Wiatrówka CyberGun Swiss Arms P84

 Wiatrówka CyberGun Swiss Arms P84

Wiatrówka wykonana w całości z metalu wzorowana na pistolecie Beretta Cheetah M84. Pistolet strzela śrutem kulistym typu BB kaliber 4,46 mm. Energia potrzebna do wystrzelenia śrutu dostarczana jest za pośrednictwem naboju CO2, który wystarczy na wystrzelenie około 60 kulek. Dwurzędowy magazynek umieszczono w rękojeści mieści się w nim 20 sztuk śrutu. Strzelanie odbywa się w trybie DAO (Double Action Only), co oznacza, iż przeładowanie oraz napięcie mechanizmu uderzeniowego następuje każdorazowo poprzez naciśnięcie spustu. Przed oddaniem niekontrolowanego strzału chroni bezpiecznik przetykowy znajdujący się u nasady kabłąka w szkielecie - za spustem. Przycisk porusza się w dwóch skrajnych położeniach - wciśnięty z lewej strony blokuje spust uniemożliwiając jego ściągnięcie. Przyrządy celownicze to stała muszka i szczerbinka. więcej »
Dodano: 2016-01-28
CyberGun&Swiss ArmsCena: 249 zł

Kaliber:4
46:mm
Prędkość początkowa:110 m/s
Długość całkowita:175 mm
Waga:778 g
Magazynek:20 ilość nabojów

Sprzęt strzelecki

 Sprzęt strzelecki

Nasz magazyn jest dobrze wyposażony w doskonałej jakości sprzęt strzelecki. Oferujemy solidnego wykonania wiatrówki, amunicję, lunety, ochraniacze na oczy itp. Standardem stała się wysoka jakość sprzedawanych przez nas produktów. więcej »
Dodano: 2015-09-23
Brak danych

WALTHER CP99 Compact BLOW-BACK CP99

 WALTHER CP99 Compact BLOW-BACK CP99

CP99 Compact -jest wierną repliką bojowej broni Walther P99 Compact. Realizm tego modelu jest wzorowo odzwierciedlony - zarówno pod względem wymiarów oraz wagi jak i mechaniki działania oraz obsługi. Logo producenta: Walther jest wygrawerowane na zamku wersji pneumatycznej. Model ten jest zasilany kapsułą 12 gramową CO2 ładowaną poprzez zdjęcie grzbietowej okładki uchwytu i dokręconej śrubą w stopce uchwytu. System Blow – Back System blow back to opatentowany przez koncern Umarex – Walther mechanizm który doskonale naśladuje zachowanie broni palnej. Blow back po raz pierwszy został wykorzystany w modelu PPK/s. Najnowsza wersja jest nieco udoskonalona pod względem wydajności, przyjemnym skutkiem ubocznym nowej konstrukcji jest milszy dla ucha dźwięk wystrzału i charakterystyczny szczęk metalu. Wszystkie elementy są ruchome w identyczny sposób jak w broni palnej: zatrzask zamka zatrzask magazynka zamek bezpiecznik magazynek w rękojeści Wiernie odwzorowany został nawet mechanizm decockera więcej »
Dodano: 2013-03-22
WaltherCena: 499 zł

Wiatrówki

Wiatrówki renomowanych firm. Wiatrówki tańsze i droższe. Z lunetą i bez lunety. Krótkie, długie do wyboru. Na śrut i CO2 więcej »
Dodano: 2012-08-24
Brak danych

Wiatrówki

Wiatrówki to jeden z popularniejszych rodzajów broni pneumatycznej, czyli takiej, która wyrzuca pociski za pomocą sprężonego powietrza lub dwutlenku węgla. W zależności od naszych upodobań, możemy wybierać spośród karabinków, pistoletów i rewolwerów. Najczęściej wykorzystuje się je w celach sportowych i rekreacyjnych, takich jak na przykład strzelanie do stałych lub ruchomych tarczy. Pociskami stosowanymi w wiatrówkach jest śrut wykonany najczęściej z ołowiu.