Artykuły militarne

Jesteś tutaj: » Strona główna » Sprzęt do paintballu

Sprzęt do paintballu

BT-4 Slice

 BT-4 Slice

Jeżeli szukacie markera na każde, nawet najcięższe warunki to BT4 Combat - Kałasznikow wśród markerów paintballowych nigdy Was nie zawiedzie! marker BT4 Combat to bardzo solidna i trwała konstrukcja innowacyjna budowa, która po wyciągnięciu jednego Pina - bez użycia narzędzi - pozwala na jego szybką konserwację lub czyszczenie wszystkie czynności konserwacyjne mogą być wykonywane na polu walki - nawet gdy marker nadal jest zasilany nowy design "trigger guard'a" daję swobodę ruchu przy strzelaniu w rękawiczkach clamping feed w standardzie może być używany zarówno z butlami CO2 jak i HP posiada regulowany front grip magazynek jest usytuowany z boku co daje możliwość celowania za pomocą muszki i szczerbinki lub celownika zamontowanego na górnej szynie przypomina w swoich parametrach legendarnego Tippmanna 98 jednak jest od niego prostszy w budowie i serwisowaniu swoją niezawodnością przewyższa większość markerów dostępnych na rynku znakomita więcej »
Dodano: 2014-10-01
Empire PaintballCena: 499 zł

Model:BT4 Slice
Spust:pojedyńczy
Prędkość spustu:1 strzał/sek
Prędkość max. kulki:90 m/s
Tryb strzelania:semi
Blokada spustu:tak

Maska Virtue VIO

 Maska Virtue VIO

Maska Virtue VIO pozwala na pełną personalizację. Maska posiada wymienne elementy typu. ochrona szczęki, ochrona uszy. Możemy wybierać w wielu kolorach. więcej »
Dodano: 2014-10-01
Virtue PaintballCena: 499 zł

Amunicja

 Amunicja

Oferujemy szeroki wybór amunicji: Kulki o wadze 0.20 g Kulki o wadze 0.23 g Kulki o wadze 0.25 g Kulki o wadze od 0.28 g Proponowane kulki są bezszwowe (nie są robione z dwóch połówek plastiku). Nie mają zatarć i innych elementów powodujących zacięcie w lufie. Nadają się do modeli elektrycznych jak i sprężynowych. więcej »
Dodano: 2013-11-08
Brak danych

Latarka taktyczna wojskowa policyjna LED 500 lm BL-Q8492 gmglite ładow BLQ8479

 Latarka taktyczna wojskowa policyjna LED 500 lm BL-Q8492 gmglite ładow BLQ8479

latarka wojskowa taktyczna policyjna , latarki wojskowe taktyczne policyjne Latarka taktyczna wojskowa policyjna LED 500 lm BL-Q8492 gmglite ładowalna wyłącznik żelowy Latarka taktyczna wykonana z wysokiej jakości stopu lotniczego. Odporna na wszelkiego rodzaju czynniki zewnętrzne Do zastosowań taktycznych zalecane jest włączenie latarki na pełną moc Latarka może być zasilana zamiennie: 1 akumulatorem Li-ion 18650 3,7V lub 3 x bateria LR03 Sterowanie odbywa się jednym taktycznym przyciskiem z tyłu latarki. lub włącznik taktyczny . Kształt zapewnia pewny uchwyt oraz prostą obsługę gołą dłonią jak i w rękawiczkach. Nacięcia na głowicy zapobiegają toczeniu się Latarka jest wodoodporna Latarka ma dołączone różnego rodzaju akcesoria takie jak : włącznik taktyczny na przewodzie - 2 tryby świecenia : jasny i ekonomiczny włącznik tradycyjny z przyciskiem - 1 tryb świecenia zoom regulowany pierścieniem obrotowym montaże do broni akumulator Li-ion 18650 3,7V pojemnik na baterie więcej »
Dodano: 2013-10-20
GMGCena: 119 zł

Sprzęt do paintballu

Prawie każdy z nas w dzieciństwie bawił się w wojnę albo inne gry wykorzystujące zabawkową broń. Nic więc dziwnego, że paintball tak szybko zyskał sobie ogromną popularność na całym świecie. Zabawa ta przyciąga jednak nie tylko miłośników myślistwa czy militariów, lecz także grupki przyjaciół czy znajomych chcących aktywnie spędzać razem czas na łonie natury. Ta gra zespołowa wymaga od nas nie tylko celności, zwinności czy dobrej koordynacji ruchowej, lecz także logiki. Do jej uprawiania niezbędne są markery i kulki, a dla względów bezpieczeństwa warto się też zaopatrzyć w maski i pancerze.