Artykuły militarne

Jesteś tutaj: » Strona główna » Akcesoria militarne

Akcesoria militarne

Produkty od 1 do 20 z 52

PIN PW

 PIN PW

Symbol Polska Walcząca. Zapinka wykonana ze stali chirurgicznej, nierdzewna. Kolor srebrny. Ostre wpięcie w materiał i żabka podtrzymująca. Nie niszczy dzianiny. Wysokość 18mm Szerokość 16 mm więcej »
Dodano: 2016-10-21
sklep wojskowyCena: 10 zł

Plecak Wojskowy ASSAULT

 Plecak Wojskowy ASSAULT

Plecak taktyczny ASSAULT z systemem Molle wyprodukowany przez firmę CAMO M.G. Solidny, wytrzymały, komfortowy. Model ceniony na całym świecie za wygodę i funkcjonalność. Wykonany z mocnego materiału Polyester 600D. Pojemność ok. 25 litrów. Wymiary ok. 42 x 25 x 25cm. Główna przestrzeń ładunkowa podzielona jest na 2 komory. Na froncie 2 kieszenie na zamek błyskawiczny. Plecak z przodu i po bokach obszyty taśmami montażowymi. Pas biodrowy. Pas piersiowy. Regulacja szerokości za pomocą pasków kompresyjnych. Szelki z miękkim wykończeniem (pełna regulacja). więcej »
Dodano: 2016-03-21
CAMOCena: 119 zł

Pojemność:25 l
Materiał:Nylon
Kolory:zielony

Plecak Wojskowy Taktyczny CAMO CARGO

 Plecak Wojskowy Taktyczny CAMO CARGO

Plecak taktyczny Molle model CARGO wyprodukowany przez firmę CAMO M.G. Wykonany z mocnego materiału Polyester 600D. Pojemność ok. 32 litry. Wymiary ok. 55 x 35 x 17cm. 1 komora główna. 3 kieszenie zewnętrze na suwak. Plecak z przodu i po bokach obszyty taśmami montażowymi. Regulacja szerokości za pomocą pasków kompresyjnych. Taśmy montażowe wewnątrz komory głównej. Szerokie szelki (pełna regulacja). więcej »
Dodano: 2016-03-15
CAMO MGCena: 151 zł

TORBA COMMANDER

 TORBA COMMANDER

-materiał: poliester 1000D -wymiary: 25 x 30 x 15 cm -waga: 0,7 kg -jedna główna komora ładunkowa, ściągana od góry i zamykana na klapę z klamrą -w komorze są dwie duże kieszenie -dla poprawienia wygody i komfortu w tylnej części zamontowano amortyzator -na zewnątrz pięć kieszeni zamykanych na zamek i dwie kieszenie po bokach -długość paska nośnego regulowana - dostępna w kamuflażu: Coyote brown, UCP, Czarny, więcej informacji w linku: http://www.butybojowe.pl/produkt/torba-commander-ucp . więcej »
Dodano: 2015-11-02
TEXAR

PLECAK TXR CZARNY 25 L.

 PLECAK TXR CZARNY 25 L.

Niewielki i zgrabny plecak wojskowy znakomicie spisuje się na wyprawy i akcje, szczególnie podczas biegu zachowuje stabilność i nie przeszkadza Użytkownikowi -wymiary: 45 x 25 x 25 [cm] -pojemność: 25 litrów -materiał: wytrzymały na rozdarcia i przetarcia poliester 1000D -plecak posiada dwie główne komory ładunkowe oraz dwie kieszenie zapinane na dwu--suwakowe zamki błyskawiczne -komory ładunkowe są dodatkowo zabezpieczone taśmami za pomocą taśm można dołączyć ładownice modułowe -komfortowe, regulowane szelki spinane są na wysokości klatki piersiowej -pas biodrowy podnoszący komfort użytkowania więcej »
Dodano: 2015-11-02
TEXAR

Pojemność:25 l

PLECAK TXR UCP 25 L

 PLECAK TXR UCP 25 L

Niewielki i zgrabny plecak wojskowy znakomicie spisuje się na wyprawy i akcje, szczególnie podczas biegu zachowuje stabilność i nie przeszkadza Użytkownikowi. -wymiary: 45 x 25 x 25 [cm] -pojemność: 25 litrów -materiał: wytrzymały na rozdarcia i przetarcia poliester 1000D -dwie główne komory ładunkowe oraz dwie kieszenie zapinane na dwu-suwakowe zamki błyskawiczne -komory ładunkowe są dodatkowo zabezpieczone taśmami za pomocą taśm można dołączyć ładownice modułowe -komfortowe, regulowane szelki spinane są na wysokości klatki piersiowej -pas biodrowy podnoszący komfort użytkowania więcej informacji w linku: http://www.butybojowe.pl/produkt/plecak-txr-ucp-25-l . więcej »
Dodano: 2015-11-02
TEXAR

Pojemność:25 l

PLECAK TROOPER PL CAMO

 PLECAK TROOPER PL CAMO

Plecak wojskowy wyprodukowany przez firmę TEXAR nadaje się znakomicie na różnego rodzaju wyprawy lub jako plecak do działań taktycznych. Polski kamuflarz leśny PL CAMO. -materiał: poliester 1000 D -wymiary: 50 x 30 x 27 cm -pojemność: 35 litrów -waga: 1,25 kg -plecak posiada dwie główne komory ładunkowe, wewnątrz umieszczone dodatkowe kieszenie -dwie kieszenie na klapie i dwie na komorze przedniej -komory zapinane na dwusuwakowe zamki -dwie kieszenie zapinane na dwusuwakowe zamki, pozostałe na jednosuwakowe -taśmy jako dodatkowe zabezpieczenie -troki umożliwiające dołączenie ładownic modułowych i dodatkowego oporządzenia z przodu i z boków plecaka -trzy amortyzatory dla poprawienia komfortu w tylnej części plecaka -szelki regulowane, wyposażone w taśmy do mocowania dodatkowego osprzętu http://www.butybojowe.pl/produkt/plecak-trooper-pl-camo . więcej »
Dodano: 2015-11-02
TEXAR

Pojemność:25 l

PLECAK TXR WOODLAND 25 litrów

 PLECAK TXR WOODLAND 25 litrów

Niewielki i zgrabny plecak wojskowy znakomicie spisuje się na wyprawy i akcje, szczególnie podczas biegu zachowuje stabilność i nie przeszkadza Użytkownikowi. -wymiary: 45 x 25 x 25 [cm] -pojemność: 25 litrów -materiał: wytrzymały na rozdarcia i przetarcia poliester 1000D -plecak posiada dwie główne komory ładunkowe oraz dwie kieszenie zapinane na dwu suwakowe zamki błyskawiczne -komory ładunkowe są dodatkowo zabezpieczone taśmami za pomocą taśm można dołączyć ładownice modułowe -komfortowe, regulowane szelki spinane są na wysokości klatki piersiowej -pas biodrowy podnoszący komfort użytkowania więcej informacji w linku: http://www.butybojowe.pl/produkt/plecak-txr-woodland-25-litrow . więcej »
Dodano: 2015-11-02
TEXAR

Pojemność:25 l

PLECAK SCOUT UCP 35 litrów

 PLECAK SCOUT UCP 35 litrów

-wymiary: 50 x 30 x 25 [cm] -pojemność: 35 litrów -materiał: wytrzymały na rozdarcia i przetarcia poliester 1000D -jedna komora główna zapinana na dwu-suwakowy zamek błyskawiczny -dwie kieszenie dodatkowe zapinane na dwu-suwakowe zamki błyskawiczne -taśmy z przodu i z boku do przymocowania dodatkowego oporządzenia -wewnątrz głównej komory system kieszeni zapinanych na suwaki oraz ściąganych trokami do uporządkowania zawartości -komfortowe, regulowane szelki pozwalające dopasować plecak do Użytkownika -na plecach trzy amortyzatory podnoszące komfort użytkowania -szelki spinane pasem na wysokości klatki piersiowej -kamuflaż UCP więcej informacji w linku: http://www.butybojowe.pl/produkt/plecak-scout-ucp-35-litrow . więcej »
Dodano: 2015-11-02
TEXAR

Pojemność:35 l

PLECAK GRIZZLY PL CAMO 65 litrów

 PLECAK GRIZZLY PL CAMO 65 litrów

-wymiary: 60 x 30 35 [cm] -pojemność: 65 litrów -materiał: wytrzymały na rozdarcia i przetarcia poliester 1000D -trzy główne komory ładunkowe - mniejsza z przodu, największa środkowa oraz tylna komora od strony pleców -po dwie kieszenie po bokach (w sumie cztery) -dodatkowa kieszeń z przodu plecaka -największa komora zapinana na dwu-suwakowy zamek błyskawiczny, pozostałe komory i -kieszenie zapinane na jedno-suwakowe zamki błyskawiczne -główne komory ładunkowe są dodatkowo zabezpieczone przez taśmy zamykające, które po zaciśnięciu mogą dopasować plecak do jego zawartości, zapobiegając -przemieszczaniu się ładunku wewnątrz plecaka -z przodu plecak ma długie taśmy do zamocowania dodatkowego oporządzenia lub dołączenia ładownic modułowych -komfortowe, regulowane szelki spinane z przodu z dodatkowym pasem mocującym pozwalają dopasować plecak do Użytkownika więcej informacji w linku: http://www.butybojowe.pl/produkt/plecak-grizzly-pl-camo-65-litrow . więcej »
Dodano: 2015-11-02
TEXAR

Pojemność:65 l

PLECAK BRAVO MULTICAM 50 litrów

 PLECAK BRAVO MULTICAM 50 litrów

Plecak wojskowy Bravo Multicam znakomicie spisuje się podczas każdej wyprawy, akcji, marszu lub rekracyjnej wycieczki. Pojemne i funkcjonalne kieszenie pomieszczą i uporządkują Twój ekwipunek, a komfortowe szelki, pas i wbudowane amortyzatory nie pozwolą odczuć Ci dyskomfortu. -wymiary: 55 x 25 x 35 [cm] -pojemność: 50 litrów -materiał: wytrzymały na rozdarcia i przetarcia poliester 1000D -jedna komora główna, kieszeń na przedniej części plecaka, dwie kieszenie boczne i dwie pod klapą -w komorze głównej znajdują się dodatkowe kieszenie pozwalające uporządkować ekwipunek -główna komora zapinana jest na wysokiej jakości dwu-suwakowy zamek błyskawiczny, pozostałe kieszenie na jedno-suwakowy -plecak wyposażony jest w długie taśmy umożliwiające dołączenie ładownic modułowych lub dodatkowego oporządzenia z przodu plecaka -po bokach krótsze taśmy do celów jak wyżej więcej szczegółów w linku: http://www.butybojowe.pl/produkt/plecak-bravo-multicam-50-litrow . więcej »
Dodano: 2015-11-02
TEXAR

Pojemność:50 l

Okulary balistyczne ICE 2LS

 Okulary balistyczne ICE 2LS

ZESTAW ZAWIERA: -Zauszniki ICE™ -Wizjer przezroczysty Clear -Wizjer przyciemniany Smoke Gray -Ściereczka No Fog z mikrofibry do czyszczenia okularów -Elastyczny pasek na szyję -Zamykane zamkiem miękkie nylonowe etui z kompozytowym klipsem na cały zestaw Specyfikacja produktu oraz inf. dot. norm jakie spełnia znajdują się na w linku: http://www.butybojowe.pl/produkt/gogle-balistyczne-ice-2ls . więcej »
Dodano: 2015-10-30
ESS

Okulary balistyczne Crosshair 2LS

 Okulary balistyczne Crosshair 2LS

ZESTAW ZAWIERA: -Oprawki Crosshair™ -Wizjer przezroczysty Clear -Wizjer przyciemniany Smoke Gray -Ściereczka No Fog z mikrofibry do czyszczenia okularów -Elastyczny pasek na szyję -Solidne, zamykane zamkiem nylonowe etui z kompozytowym klipsem na cały zestaw Specyfikacja produktu oraz inf. dot. norm jakie spełnia znajdują się na w linku: http://www.butybojowe.pl/produkt/okulary-balistyczne-crosshair-2ls . więcej »
Dodano: 2015-10-30
ESS

Okulary balistyczne ESS zestaw CROSSHAIR 3LS

 Okulary balistyczne ESS zestaw CROSSHAIR 3LS

ZESTAW ZAWIERA: -Oprawki Crosshair™ -Wizjer przezroczysty Clear -Wizjer przyciemniany Smoke Gray -Wizjer żółty o wysokim kontraście Hi-Def Yellow -Ściereczka No Fog z mikrofibry do czyszczenia okularów -Elastyczny pasek na szyję -Solidne, zamykane zamkiem nylonowe etui z kompozytowym klipsem na cały zestaw Specyfikacja produktu oraz inf. dot. norm jakie spełnia znajdują się na w linku: http://www.butybojowe.pl/produkt/okulary-balistyczne-ess-zestaw-crosshair-3ls . więcej »
Dodano: 2015-10-30
ESS

Okulary balistyczne ESS CROSSBOW SUPPRESSOR ONE

 Okulary balistyczne ESS CROSSBOW SUPPRESSOR ONE

W skład zestawu wchodzą: -Oprawki Crossbow Suppressor™ -Wizjer bursztynowy o wysokim kontraście Hi-Def Copper -Woreczek z mikrofibry do przechowywania i czyszczenia okularów -Elastyczny pasek na szyję Specyfikacja produktu oraz inf. dot. norm jakie spełnia znajdują się na w linku: http://www.butybojowe.pl/produkt/okulary-balistyczne-ess-crossbow-suppressor-one . więcej »
Dodano: 2015-10-30
ESS

Okulary balistyczne Crosshair 2LS - Coyote Brown

 Okulary balistyczne Crosshair 2LS - Coyote Brown

ZESTAW ZAWIERA: -Oprawki Crosshair™ w kolorze Coyote Brown -Wizjer przezroczysty Clear -Wizjer przyciemniany Smoke Gray -Ściereczka No Fog z mikrofibry do czyszczenia okularów -Elastyczny pasek na szyję -Solidne, zamykane zamkiem nylonowe etui z kompozytowym klipsem na cały zestaw Specyfikacja produktu oraz inf. dot. norm jakie spełnia znajdują się na w linku: http://www.butybojowe.pl/produkt/okulary-balistyczne-crosshair-2ls-coyote-brown . więcej »
Dodano: 2015-10-30
ESS

okulary balistyczne ICE One Clear - Przezroczysty

 okulary  balistyczne ICE One Clear - Przezroczysty

ZESTAW ZAWIERA: -Zauszniki ICE™ -Wizjer przezroczysty Clear -Woreczek koloru czarnego wykonany z mikrofibry, przeznaczony do przechowywania i czyszczenia okularów Specyfikacja produktu oraz inf. dot. norm jakie spełnia znajdują się na w linku: http://www.butybojowe.pl/produkt/gogle-balistyczne-ice-one-clear-przezroczysty . więcej »
Dodano: 2015-10-30
ESS

Okulary balistyczne Crossbow Suppressor 2X Kit

 Okulary balistyczne Crossbow Suppressor 2X Kit

ZESTAW ZAWIERA: -Oprawki Crossbow™ -Oprawki Crossbow Suppressor™ -Wizjer przezroczysty Clear -Wizjer przyciemniany Smoke Gray -Woreczek z mikrofibry do przechowywania i czyszczenia okularów -Elastyczny pasek na szyję -Solidne, zamykane zamkiem etui z montażem zgodnym ze standardem MOLLE/PALS Specyfikacja produktu oraz inf. dot. norm jakie spełnia znajdują się na w linku: http://www.butybojowe.pl/produkt/okulary-balistyczne-crossbow-suppressor-2x-kit . więcej »
Dodano: 2015-10-30
ESS

olulary balistyczne ICE Tactical Kit

 olulary balistyczne ICE Tactical Kit

ZESTAW ZAWIERA: -Zauszniki ICE™ - dwa komplety -Wizjer przezroczysty Clear -Wizjer bursztynowy Hi-Def Copper -Wizjer przyciemniany Smoke Gray -Woreczek koloru czarnego wykonany z mikrofibry, przeznaczony do przechowywania i czyszczenia okularów -Elastyczny pasek na szyję -Płyn czyszczący McNett Op Drops™ Anti-Fog & Lens Cleaner - 7,5 ml -Solidne, zamykane zamkiem sztywne etui z montażem do paska i kompozytowym klipsem Specyfikacja produktu oraz inf. dot. norm jakie spełnia znajdują się na w linku: http://www.butybojowe.pl/produkt/gogle-balistyczne-ice-tactical-kit . więcej »
Dodano: 2015-10-30
ESS

Okulary balistyczne ICE 3LS

 Okulary balistyczne ICE 3LS

ZESTAW ZAWIERA: -Zauszniki ICE™ -Wizjer przezroczysty Clear -Wizjer przyciemniany Smoke Gray -Wizjer żółty o wysokim kontraście Hi-Def Yellow -Ściereczka No Fog z mikrofibry do czyszczenia okularów -Elastyczny pasek na szyję -Zamykane zamkiem miękkie nylonowe etui z kompozytowym klipsem na cały zestaw Specyfikacja produktu oraz inf. dot. norm jakie spełnia znajdują się na w linku: http://www.butybojowe.pl/produkt/gogle-balistyczne-ice-3ls . więcej »
Dodano: 2015-10-30
ESS

Akcesoria militarne

Wyprawa na obóz wędrowny czy obóz przetrwania, kilkudniowy wypad na polowanie czy biwak na łonie natury to dla wielu z nas niesamowita przygoda i atrakcja. Jednakże zanim się tam znajdziemy, warto zaopatrzyć się w niezbędne i bardzo pomocne nam drobne akcesoria. Jednym z ważniejszych z nich jest oczywiście podręczny i najlepiej wodoodporny plecak, który ułatwi nam przenoszenie naszych rzeczy oraz pozwoli je mieć zawsze pod ręką. Z pewnością przydadzą nam się też latarki i scyzoryki, warto też nabyć lornetkę.