Artykuły militarne

Jesteś tutaj: » Strona główna » Plecaki

Plecaki

Produkty od 1 do 20 z 20

Plecak Wojskowy ASSAULT

 Plecak Wojskowy ASSAULT

Plecak taktyczny ASSAULT z systemem Molle wyprodukowany przez firmę CAMO M.G. Solidny, wytrzymały, komfortowy. Model ceniony na całym świecie za wygodę i funkcjonalność. Wykonany z mocnego materiału Polyester 600D. Pojemność ok. 25 litrów. Wymiary ok. 42 x 25 x 25cm. Główna przestrzeń ładunkowa podzielona jest na 2 komory. Na froncie 2 kieszenie na zamek błyskawiczny. Plecak z przodu i po bokach obszyty taśmami montażowymi. Pas biodrowy. Pas piersiowy. Regulacja szerokości za pomocą pasków kompresyjnych. Szelki z miękkim wykończeniem (pełna regulacja). więcej »
Dodano: 2016-03-21
CAMOCena: 119 zł

Pojemność:25 l
Materiał:Nylon
Kolory:zielony

Plecak Wojskowy Taktyczny CAMO CARGO

 Plecak Wojskowy Taktyczny CAMO CARGO

Plecak taktyczny Molle model CARGO wyprodukowany przez firmę CAMO M.G. Wykonany z mocnego materiału Polyester 600D. Pojemność ok. 32 litry. Wymiary ok. 55 x 35 x 17cm. 1 komora główna. 3 kieszenie zewnętrze na suwak. Plecak z przodu i po bokach obszyty taśmami montażowymi. Regulacja szerokości za pomocą pasków kompresyjnych. Taśmy montażowe wewnątrz komory głównej. Szerokie szelki (pełna regulacja). więcej »
Dodano: 2016-03-15
CAMO MGCena: 151 zł

TORBA COMMANDER

 TORBA COMMANDER

-materiał: poliester 1000D -wymiary: 25 x 30 x 15 cm -waga: 0,7 kg -jedna główna komora ładunkowa, ściągana od góry i zamykana na klapę z klamrą -w komorze są dwie duże kieszenie -dla poprawienia wygody i komfortu w tylnej części zamontowano amortyzator -na zewnątrz pięć kieszeni zamykanych na zamek i dwie kieszenie po bokach -długość paska nośnego regulowana - dostępna w kamuflażu: Coyote brown, UCP, Czarny, więcej informacji w linku: http://www.butybojowe.pl/produkt/torba-commander-ucp . więcej »
Dodano: 2015-11-02
TEXAR

PLECAK TXR CZARNY 25 L.

 PLECAK TXR CZARNY 25 L.

Niewielki i zgrabny plecak wojskowy znakomicie spisuje się na wyprawy i akcje, szczególnie podczas biegu zachowuje stabilność i nie przeszkadza Użytkownikowi -wymiary: 45 x 25 x 25 [cm] -pojemność: 25 litrów -materiał: wytrzymały na rozdarcia i przetarcia poliester 1000D -plecak posiada dwie główne komory ładunkowe oraz dwie kieszenie zapinane na dwu--suwakowe zamki błyskawiczne -komory ładunkowe są dodatkowo zabezpieczone taśmami za pomocą taśm można dołączyć ładownice modułowe -komfortowe, regulowane szelki spinane są na wysokości klatki piersiowej -pas biodrowy podnoszący komfort użytkowania więcej »
Dodano: 2015-11-02
TEXAR

Pojemność:25 l

PLECAK TXR UCP 25 L

 PLECAK TXR UCP 25 L

Niewielki i zgrabny plecak wojskowy znakomicie spisuje się na wyprawy i akcje, szczególnie podczas biegu zachowuje stabilność i nie przeszkadza Użytkownikowi. -wymiary: 45 x 25 x 25 [cm] -pojemność: 25 litrów -materiał: wytrzymały na rozdarcia i przetarcia poliester 1000D -dwie główne komory ładunkowe oraz dwie kieszenie zapinane na dwu-suwakowe zamki błyskawiczne -komory ładunkowe są dodatkowo zabezpieczone taśmami za pomocą taśm można dołączyć ładownice modułowe -komfortowe, regulowane szelki spinane są na wysokości klatki piersiowej -pas biodrowy podnoszący komfort użytkowania więcej informacji w linku: http://www.butybojowe.pl/produkt/plecak-txr-ucp-25-l . więcej »
Dodano: 2015-11-02
TEXAR

Pojemność:25 l

PLECAK TROOPER PL CAMO

 PLECAK TROOPER PL CAMO

Plecak wojskowy wyprodukowany przez firmę TEXAR nadaje się znakomicie na różnego rodzaju wyprawy lub jako plecak do działań taktycznych. Polski kamuflarz leśny PL CAMO. -materiał: poliester 1000 D -wymiary: 50 x 30 x 27 cm -pojemność: 35 litrów -waga: 1,25 kg -plecak posiada dwie główne komory ładunkowe, wewnątrz umieszczone dodatkowe kieszenie -dwie kieszenie na klapie i dwie na komorze przedniej -komory zapinane na dwusuwakowe zamki -dwie kieszenie zapinane na dwusuwakowe zamki, pozostałe na jednosuwakowe -taśmy jako dodatkowe zabezpieczenie -troki umożliwiające dołączenie ładownic modułowych i dodatkowego oporządzenia z przodu i z boków plecaka -trzy amortyzatory dla poprawienia komfortu w tylnej części plecaka -szelki regulowane, wyposażone w taśmy do mocowania dodatkowego osprzętu http://www.butybojowe.pl/produkt/plecak-trooper-pl-camo . więcej »
Dodano: 2015-11-02
TEXAR

Pojemność:25 l

PLECAK TXR WOODLAND 25 litrów

 PLECAK TXR WOODLAND 25 litrów

Niewielki i zgrabny plecak wojskowy znakomicie spisuje się na wyprawy i akcje, szczególnie podczas biegu zachowuje stabilność i nie przeszkadza Użytkownikowi. -wymiary: 45 x 25 x 25 [cm] -pojemność: 25 litrów -materiał: wytrzymały na rozdarcia i przetarcia poliester 1000D -plecak posiada dwie główne komory ładunkowe oraz dwie kieszenie zapinane na dwu suwakowe zamki błyskawiczne -komory ładunkowe są dodatkowo zabezpieczone taśmami za pomocą taśm można dołączyć ładownice modułowe -komfortowe, regulowane szelki spinane są na wysokości klatki piersiowej -pas biodrowy podnoszący komfort użytkowania więcej informacji w linku: http://www.butybojowe.pl/produkt/plecak-txr-woodland-25-litrow . więcej »
Dodano: 2015-11-02
TEXAR

Pojemność:25 l

PLECAK SCOUT UCP 35 litrów

 PLECAK SCOUT UCP 35 litrów

-wymiary: 50 x 30 x 25 [cm] -pojemność: 35 litrów -materiał: wytrzymały na rozdarcia i przetarcia poliester 1000D -jedna komora główna zapinana na dwu-suwakowy zamek błyskawiczny -dwie kieszenie dodatkowe zapinane na dwu-suwakowe zamki błyskawiczne -taśmy z przodu i z boku do przymocowania dodatkowego oporządzenia -wewnątrz głównej komory system kieszeni zapinanych na suwaki oraz ściąganych trokami do uporządkowania zawartości -komfortowe, regulowane szelki pozwalające dopasować plecak do Użytkownika -na plecach trzy amortyzatory podnoszące komfort użytkowania -szelki spinane pasem na wysokości klatki piersiowej -kamuflaż UCP więcej informacji w linku: http://www.butybojowe.pl/produkt/plecak-scout-ucp-35-litrow . więcej »
Dodano: 2015-11-02
TEXAR

Pojemność:35 l

PLECAK GRIZZLY PL CAMO 65 litrów

 PLECAK GRIZZLY PL CAMO 65 litrów

-wymiary: 60 x 30 35 [cm] -pojemność: 65 litrów -materiał: wytrzymały na rozdarcia i przetarcia poliester 1000D -trzy główne komory ładunkowe - mniejsza z przodu, największa środkowa oraz tylna komora od strony pleców -po dwie kieszenie po bokach (w sumie cztery) -dodatkowa kieszeń z przodu plecaka -największa komora zapinana na dwu-suwakowy zamek błyskawiczny, pozostałe komory i -kieszenie zapinane na jedno-suwakowe zamki błyskawiczne -główne komory ładunkowe są dodatkowo zabezpieczone przez taśmy zamykające, które po zaciśnięciu mogą dopasować plecak do jego zawartości, zapobiegając -przemieszczaniu się ładunku wewnątrz plecaka -z przodu plecak ma długie taśmy do zamocowania dodatkowego oporządzenia lub dołączenia ładownic modułowych -komfortowe, regulowane szelki spinane z przodu z dodatkowym pasem mocującym pozwalają dopasować plecak do Użytkownika więcej informacji w linku: http://www.butybojowe.pl/produkt/plecak-grizzly-pl-camo-65-litrow . więcej »
Dodano: 2015-11-02
TEXAR

Pojemność:65 l

PLECAK BRAVO MULTICAM 50 litrów

 PLECAK BRAVO MULTICAM 50 litrów

Plecak wojskowy Bravo Multicam znakomicie spisuje się podczas każdej wyprawy, akcji, marszu lub rekracyjnej wycieczki. Pojemne i funkcjonalne kieszenie pomieszczą i uporządkują Twój ekwipunek, a komfortowe szelki, pas i wbudowane amortyzatory nie pozwolą odczuć Ci dyskomfortu. -wymiary: 55 x 25 x 35 [cm] -pojemność: 50 litrów -materiał: wytrzymały na rozdarcia i przetarcia poliester 1000D -jedna komora główna, kieszeń na przedniej części plecaka, dwie kieszenie boczne i dwie pod klapą -w komorze głównej znajdują się dodatkowe kieszenie pozwalające uporządkować ekwipunek -główna komora zapinana jest na wysokiej jakości dwu-suwakowy zamek błyskawiczny, pozostałe kieszenie na jedno-suwakowy -plecak wyposażony jest w długie taśmy umożliwiające dołączenie ładownic modułowych lub dodatkowego oporządzenia z przodu plecaka -po bokach krótsze taśmy do celów jak wyżej więcej szczegółów w linku: http://www.butybojowe.pl/produkt/plecak-bravo-multicam-50-litrow . więcej »
Dodano: 2015-11-02
TEXAR

Pojemność:50 l

Torba taktyczna Magnum Sables II 80 l.

 Torba taktyczna Magnum Sables II 80 l.

pojemność 80 L główny zamek w kształcie litery "U" trzy boczne kieszenie pasek na ramię więcej »
Dodano: 2014-12-11
MAGNUM

Plecak taktyczny Magnum TORO 30 l.

 Plecak taktyczny Magnum TORO 30 l.

pojemność 30 L dwie komory dwie kieszenie boczne kieszeń centralna kieszeń na laptopa organizer system audio wodoszczelny pokrowiec ukryty na dnie plecaka profilowane plecy regulowane szelki więcej »
Dodano: 2014-12-11
MAGNUM

Plecak taktyczny Magnum Tajga 40 l.

 Plecak taktyczny Magnum Tajga 40 l.

pojemność 40 L profilowane plecy z systemem wentylacji wzmocniona konstrukcja boczne i frontowe taśmy mocujące zamki z dużymi suwakami troki kompresujące organizer regulowany pas biodrowy wyjście na system hydracyjny więcej »
Dodano: 2014-12-11
MAGNUM

Plecak na laptopa Chicago P705.161

 Plecak na laptopa Chicago P705.161

Mocne połączenie EVA i 1680D poliester ochroni Twojego laptopa oraz wszystkie inne wartościowe przedmioty. Wewnątrz znajdują się liczne kieszenie, większość z nich posiada oznakowanie wskazujące ich zastosowanie. Rozmiar: 33 x 14 x 47 cm więcej »
Dodano: 2014-07-26
VOYAGERCena: 282.9 zł

Plecak na laptopa Milano P705.075

 Plecak na laptopa Milano P705.075

Plecak na laptopa wykonany z wysokiej jakości materiałów EVA i 1680D. Delikatne akcenty kolorystyczne na zewnętrznej powierzchni odpowiadają wybranym odcieniom wewnątrz plecaka, tym samym nadając jej nowoczesny wygląd. Praktycznie usytuowane przegrody m.in. na laptop i tablet są rezultatem starannie przemyślanej struktury plecaka. Wzór zastrzeżony ® Wymiary:44 x 35 x 12 cm więcej »
Dodano: 2014-07-25
VOYAGERCena: 295.2 zł

Materiał:EVA i 1680D

Plecak na laptopa Denver P705.021

 Plecak na laptopa Denver P705.021

1680D, żakard. Kieszeń przednia z organizerem zamykana na zamek błyskawiczny. Przegroda główna pomieści laptopa 15,4"". Odblaskowa lamówka. Siateczkowe kieszonki po obu stronach. Rozmiar: 13 x 37 x 50 cm więcej »
Dodano: 2014-07-22
VOYAGERCena: 178.35 zł

Materiał:1680D
żakard
Kolory:niebieski

Wodoodporny plecak Swiss Peak P775.052

 Wodoodporny plecak Swiss Peak P775.052

Wodoodporny plecak wykonany z materiałów 210D poliester i 210D ripstop z dużą przegrodą główną zamykaną na klamry, przednią kieszenią na zamek błyskawiczny oraz wygodnymi paskami na ramię. Od tej pory nie musisz się martwić, że Twoje rzeczy będą przechowywanie w mokrym otoczeniu. Produkt zastrzeżony Rozmiar: 26,6 x 12,2 x 62 cm więcej »
Dodano: 2014-07-14
Swiss PeakCena: 392.3 zł

Plecak taktyczny Magnum Airzone 35l.

 Plecak taktyczny Magnum Airzone 35l.

- plecak transportowy - pojemność 35 litrów - dwie niezalezne komory - centralna kieszeń - wodoszczelny pokrowiec ukryty na dnie plecaka - profilowane plecy z pełną wentylacją - pas biodrowy z kieszonką - regulowane szelki - Wymiary: 52 x 29 x 21 cm (wys. x szer. x dł.) - Waga: 1130 g - kieszeń i wyjście audio - mocowanie na karimatę - mocne klamry oraz metalowy stelaż usztywniający więcej »
Dodano: 2013-12-24
MAGNUM

PLECAK SALOMON ALLROUND 20

 PLECAK SALOMON ALLROUND 20

Plecak posiada wyprofilowane szelki,pas biodrowy z kieszonką,tkanina plecaka pokryta jest ciekawym printem.Bardzo dobry plecak dla dorosłych i młodzieży.Pojemność plecaka to 20l.Dostępny jest także w wersji 15l która kosztuje 139,00zł więcej »
Dodano: 2012-04-12
SalomonCena: 189 zł

Plecak CAMPUS KOOL 20

 Plecak CAMPUS KOOL 20

Plecak KOOL 20 jest ciekawą ofertą dla dzieci i młodzieży jako plecak szkolny .Dobrze wyprofilowane plecy i szelki zapewniają duzy komfort użytkowania. więcej »
Dodano: 2012-04-12
CampusCena: 99 zł